Trhová Kamenice

Sbor dobrovolných hasičů

Hasičská soutěž na Zubří

Hasičská soutěž na Zubří

Sbor byl založen v roce 1876 a jeho činnost nebyla od té doby přerušena. V současnosti má 52 členů, z toho 15 je zařazeno do výjezdové jednotky. Jednotka sboru je zařazena do kategorie JPO III.Je schopna provést zásah vodou i pěnou a to za pomoci vlastní cisternové automobilové stříkačky, zorganizovat dálkovou dopravu vody na místo zásahu.Vyškolené družstvo je schopno zasáhnout v dýchací technice, případně i v protichemických oblecích a provést další záchranné a protipožární činnosti.

Výzbroj jednotky SDH Trh.Kamenice se skládá z cisternové automobilové stříkačky CAS 25 Škoda 706 RTHP, speciálního terénního vozu ISUZU TROPER 2,6. Vlastníme též plovoucí čerpadlo a raft, který se osvědčil při povodních.
SDH se kromě aktivit spojených se zásadami, teoretickými a praktickými nácviky a činnosti pro obec, účastní i soutěží v požárním sportu.

Naše organizace úspěšně spolupracuje i se zahraničními kolegy z partnerských měst naší obce. Vzájemně se navštěvujeme a vyměňujeme si své zkušenosti při hasičských oslavách a výročích. Spolupracujeme i s dětskými organizacemi, navštěvujeme letní dětské tábory,besedujeme s dětmi a předvádíme svoje dovednosti a techniku.

Velitel jednotky Jan Dostál
Mobil +420 724 132 788
Web http://sdh-trhovakamenice.blog.cz/
Web mladých hasičů http://sdh-mh-trhovakamenice.blog.cz/

Fotografie

VVH SDH Trhová
Kamenice – 8. 1. 2011
Hasičská soutěž
2010
Hasičská soutěž
na Zubří
Dnes zde bylo návštěvníků | Webdesign Jan Němec | Mapa webu | přihlášení »